Myjka ciśnieniowa K 7 Premium Power Home została wyposażona w silnik chłodzony wodą, który zapewnia długą żywotność. Urządzenia zostało zaprojektowane z myślą o regularnym czyszczeniu, a także usuwaniu dużych ilości zanieczyszczeń ze ścieżek ogrodowych oraz ogrodzeń.

Doskonale nada się do czyszczenia dużych wielkości samochodów oraz rowerów. Elementy wyposażenia urządzenia to: pistolet spustowy z praktycznym szybkozłączem Quick Connect, 10 metrowy wąż wysokociśnieniowy, filtr wody zabezpieczający pompę, lanca spryskująca Vario Power (VPS) oraz lanca z dyszą rotacyjną o obrotowym strumieniu punktowym. Ustawienia ciśnienia na lancy spryskującej Vario Power można regulować jednym ruchem ręki, a dysza rotacyjna skraca czas mycia. W zestawie Home znajduje się przystawka do czyszczenia powierzchni płaskich T 7 i 1 litr środka do czyszczenia kamienia 3 w 1.

Pozostałe elementy wyposażenia urządzenia to: bęben na wąż, system Plug 'n' Clean umożliwiający podawanie środka czyszczącego bezpośrednio z opakowania i jego bezproblemową wymianę. W skład zestawu wchodzi również aluminiowy uchwyt teleskopowy i zestaw uchwytów które zapewniają łatwy dostęp do akcesoriów.