Szukaj

Kategorie

Newsletter

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Praca

Firma FORTECH od 2002  roku, oferuje sprzedaż najwyższej jakości urządzeń  do użytku domowego, przemysłowego i komunalnego.

Główna siedziba i sklep znajdują się w Gdyni, przy tym firma, posiada dodatkowe dwa oddziały sprzedażowo-serwisowe w Gdańsku.

Codzienna oferta handlowa i serwisowa, obejmuje pełną obsługę przed i posprzedażną, w tym oferowane są dogodne formy płatności, ubezpieczenia zakupu oraz wsparcie przy obsłudze kredytowej.

Celem właściwej obsługi potrzeb Klientów, zabezpieczane jest łącznie ok. 15 osób, zawodowo zajmujących się bezpośrednia obsługą sprzedaży, w tym 5 wysoko wykwalifikowanych techników serwisowych.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług firmy, a osoby rozważające podjęcie pracy w FORTECH, do składania swych aplikacji.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Zakres obowiązków

• wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn na miejscu i u Klientów,

• przygotowywanie protokołów napraw,

• kontrola stanu magazynu części.

Oczekiwania

• wykształcenie techniczne, o specjalności elektrotechnika, mechanika,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• prawo jazdy kat. B,

• obsługa komputera w zakresie komunikacji i ewidencji elektronicznej,

• samodzielność i gotowość do podnoszenia kwalifikacji,

• zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy

• stałe zatrudnienie,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• możliwość rozwoju zawodowego, poprzez system szkoleń prowadzonych przez producenta,

• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  pracę w miłej atmosferze w doświadczonym i kreatywnym zespole.

Miejsce wykonywania pracy

Oddział KÄRCHER CENTER FORTECH

Aplikacje (CV ze zdjęciem), należy przesłać na adres mailowy:  praca@fortech.biz.pl

z dopiskiem w tytule – SERWIS

W treści aplikacji, należy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.