Rębak FORST TT6P benzyna 360 stopni

Indeks katalogowy: FOR000010

  • Dostępność: Na zamówienie
  • Odbiór osobisty: darmowy
151 536,00 zł brutto / szt. 123 200,00 zł netto + 23% VAT / szt.

Oferty

Brak ofert do wyświetlenia

Opis

Dlaczego jest tak dobry? ...
Kilka kluczowych rzeczy, które określają zdolność rozdrabniania dowolnego rębaka skupia się w rolkach podających i systemie koła zamachowego. Przyznajemy - sposób, w jaki to robimy, nie jest najtańszy - ale z pewnością sprawia, że ​​maszyna wykonuje pracę szybciej i agresywniej. Kiedy więc potrzebujesz maszyny, która skutecznie złamie i rozdrobni gałęzie i wyczyści teren bez blokowania się. Możemy ci to dać!

Pod obudową i pokrywami......
Wyjaśnijmy raz jeszcze, nie ma żadnego kompromisu w jakości. TT6P aby miał wagę mniej niż 750 kg dokonano tego głównie poprzez lżejszy silnik, zastosowaniem płyt plastikowych wzmacnianych włóknem szklanym (GRP) i skróceniem podwozia. Tutaj w Först wiemy, co jest ważne i co trzeba zrobić, aby zbudować wytrzymałe, trwałe i wydajne narzędzie, i zrobiliśmy to jeszcze raz. TT6P obsługuje wyjątkowy system otwartego koła zamachowego - bezkonkurencyjny w czyszczeniu mokrego i zielonego materiału; system rolek podawania Först Grip zapewnia niewiarygodną moc rozdrabniania i ma wytrzymałość tam, gdzie jest ona naprawdę potrzebna. W podwoziu, wrzutni i komorze rozdrabniania. A co najważniejsze i co odróżnia go od modelu ST6P, to że można go obracać o 360 stopni w stosunku do podwozia.

Autointelligence


Prosty, ale zaawansowany elektrycznie system sterowania, który zarządza wszystkimi urządzeniami elektrycznymi w maszynie. Historycznie elektryka w zakładach i maszynach jest kłopotliwa ale AutoIntelligence pokonuje te uprzedzenia dzięki całkowicie wodoodpornemu i odpornemu na wibracje systemowi, zaprojektowanemu i przetestowanemu w najtrudniejszych warunkach. System ten zapewnia doskonałą użyteczność i wyjątkową niezawodność, a także informuje o konieczności serwisowania i zaleci rutynową konserwację.

Hamulce


Hamulce najazdowe i hamulec ręczny, w komplecie z odlewanym blokowanym zaczepem.

Koło rębakowe


Po prostu fenomenalna prędkość podczas rozdrabniania. Först wyrzuci precyzyjnie zrębki do twojej furgonetki dzięki systemowi otwartego od góry koła rębakowego z dużymi łopatami wyrzucającymi od tyłu koła. Zrębek jest wyrzucany, a nie wydmuchiwany, co oznacza, że blokada mokrego materiału po prostu nie stanowią problemu.

System rolek podających FORST-GRIP


Podwójny, hydrauliczny, poziomy system podawania, zapewnia wyjątkową przyczepność do drewna. Duża górna  rolka podająca, podnosząca się wahliwie po łuku, wspina się po drzewie zmniejszając groźbą odbicia drzewa w przeciwieństwie do systemów, w których górna rolka podnosi się pionowo w górę i w dół. Wysokie napięcie dzięki bliźniaczym mocnym sprężynom i dużym łożyskom podtrzymującym każdą stronę górnego wałka podającego, zapewnia wytrzymałość i trwałość.

Dotykowy panel sterowania


Podświetlany dotykowy panel sterowania z ochroną IP 69, aby usunąć wszelkie problemy związane z wodą i wibracjami dotyczące elektryki. Umieszczone po obu stronach wrzutni co oznacza, że nie trzeba pochylać się nad wrzutnią, aby ich dosięgnąć i z nich skorzystać.

Centralne smarowanie


Wygoda przede wszystkim. Wszystkie punktu wymagające okresowego smarowania wyprowadzone są na panel sterowania. W jednym miejscu przesmarujemy wszystkie punkty wydłużając żywotność sprzętu.  

Składana wrzutnia

Przede wszystkim trwałość. Wrzutnia wykonana jest z grubej blachy i podparta usztywniającym profilem, aby zapewnić maksymalna trwałość. Jest to miejsce bezpośrednio narażone na uderzenia od wkładany drzew i musi stanowić pewne podparcie. Zawiasy są pogrubione i dwukrotnie mocowane spawem. Składana wrzutnia z solidną poziomą blachą i otwartą górną częścią dla łatwego podawania drzew z gałęziami, zajmuje mniej miejsca w czasie transportu i magazynowania. Wykonana z grubej, 2,5 mm blachy, giętej i dla wzmocnienia dodatkowo spawanej.

Lampy LED


Lampy LED to mniejsze zużycie energii ale również wieksza trwałość.
Lampy są wyraźne i jasne poprawiając bezpieczeństwo.

Specyfikacja techniczna

Wejście rolek podających   6” x 8” (152 x 203mm)

Panel sterowania   System sterowania i kontroli z wielofunkcyjnym wyświetlaczem  
 
System rolek podających   ForstGrip Feed Roller System - rolka górna zamocowana wahliwie a nie gilotynowo (duża przewaga, mniejsze odbicia)
          
System koła zamachowego   Koło zamachowe otwarte od góry (640 x 25mm) podwójne 8” noże
 
Silnik   Briggs & Stratton Vanguard – 37hp V Twin benzyna
 
System bezstresowy   AutoIntelligence No Stress Device - kontrola pracy koła rebakowego
 
System wyłączania podawania i zmiany kierunku pracy rolek podajacych   AutoIntelligence w pełni odporny na wodę i wibracje dotykowy panel sterowania
 
Pojemność zbiornika   30 litrów
 
Poziom hałasu   Lwa 122dB
 
Szerokość maszyny 1492 mm
 
Długość maszyny (pozycja transportowa) 2800 mm

Długość maszyny (pozycja 90 stopni) 2250 mm
 
Wysokość maszyny (z zamocowanym wyrzutem - komin) 2350 mm
 
Waga    745 kg
 
Hamulce W pełni hamowna hamulcem najazdowym oraz hamulec ręczny postojowy

Koszty dostawy

Odbiór osobisty : bez dodatkowych opłat

Zapytaj o artykuł

Informacje o leasingu

leaselinkPROWADZISZ FIRMĘ? WEŹ LEASING!

Napisz aby otrzymać więcej informacji.

 

eRaty Santander

Raty przez Internet to wygodny i prosty sposób na zakupy bez wychodzenia z domu.

Jak kupić?

Zalety

  • minimum formalności
  • bez wychodzenia z domu
  • decyzja nawet w 15 minut

Co będzie potrzebne?

  • dowód osobisty
  • dane zakładu pracy (NIP, adres, telefon, data zatrudnienia)
  • dochód netto
  • osobiste bankowe konto internetowe (do potwierdzenia tożsamości)

* Minimalna kwota kredytu 100zł