STARE NA NOWE

stare-nowe-top

W promocji „Stare na nowe” uczestnik Akcji, który odda swoje stare urządzenie wysokociśnieniowe marki Kärcher, lub innej dowolnej marki do Punktu Sprzedaży biorącego udział w promocji, uzyska 15% upust na zakup urządzeń wysokociśnieniowych objętych promocją. Promocja dotyczy urządzeń HDS 5/15 U, HDS 8/18-4 C oraz HDS 10/20-4 M.

9k=

HDS 5/15 U

cena promocyjna netto: 6 519 zł

Mobilne urządzenie czyszczące z podgrzewaniem wody o zwartej, wertykalnej konstrukcji. Polecane m.in. firmom sprzątającym zajmującym się utrzymaniem terenów zewnętrznych, fasad budynków, firmom rzemieślniczym (z branży malarskiej, ślusarskiej, instalatorskiej) oraz warsztatom samochodowym.

HDS 8/18-4 C

cena promocyjna netto: 10 625 zł

Model klasy kompakt wyróżniający się dobrą mobilnością i uproszczoną obsługą. Doskonale sprawdza się w warsztatach samochodowych, gospodarstwach rolnych, zakładach rzemieślniczych oraz przedsiębiorstwach posiadających własną, niewielką flotę pojazdów.

9k=
2Q==

HDS 10/20-4 M

cena promocyjna netto: 13 485 zł

Trwałe i prawdziwie niezawodne urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody o wszechstronnym przeznaczeniu. Doskonale sprawdza się w szeroko pojętym przemyśle lekkim i ciężkim, zakładach komunalnych, rolnictwie, leśnictwie czy transporcie.

1

Przynieś swoje stare urządzenie wysokociśnieniowe do Punktu Sprzedaży.

2

Kup nowe: w ofercie modele HDS 5/15 U, HDS 8/18-4 C oraz HDS 10/20-4 M z 15% upustem*.

3

Zarejestruj się na stronie: https://kaercher.com/pl/promocje/stare-na-nowe.html i zyskaj możliwość zakupu kosiarki z baterią i ładowarką w cenie 2 zł netto.

*Szczegóły sprawdź w Regulaminie Akcji Stare na Nowe. Do cen należy doliczyć 23% VAT.