Kariera

Zakres obowiązków

• rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania urządzeń,

• diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw, przeglądów i regulacji,

• serwis maszyn u Klientów,

• przygotowywanie protokołów napraw,

• kontrola stanu magazynu części.

Wymagania

• wykształcenie techniczne, o specjalności elektrotechnika, mechanika,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• prawo jazdy kat. B,

• obsługa komputera,

• samodzielność i gotowość do podnoszenia kwalifikacji,

• zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

• kreatywność i zdolność analizowania problemów.

Oferujemy

• stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń,

• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

• pracę w miłej atmosferze w doświadczonym i kreatywnym zespole.

Aplikacje (CV ze zdjęciem), należy przesłać na adres mailowy:  praca@fortech.biz.pl

z dopiskiem w tytule – SERWIS

W treści aplikacji, należy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

• uwielbiasz kontakt z ludźmi,

• jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań,

• interesujesz się branżą ogrodniczą, urządzeń czyszczących czy rolniczą

Twoje obowiązki to:

• profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów,

• sprzedaż produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta,

• budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z klientami,

• realizacja i monitoring procesu zamówień klienta,

• dbanie o ekspozycję, porządek i wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,

• komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem,

• chęć uczenia się i pogłębiania wiedzy sprzedawanego asortymentu,

• entuzjazm i otwartość,

• prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

• szkolenia adekwatne do stanowiska pracy,

• stabilne warunki współpracy.

z dopiskiem w tytule – Sprzedawca