Podkrzesywarka HUSQVARNA Aspire PE5-P4A 2P + ładowarka + akumulator 4 Ah

Catalogue index: 970621405

Akumulatorowa minipilarka do użytku z wysięgnikiem lub bez niego. Łatwe mocowanie i regulacja wysięgnika do 1,7 m, co ułatwia dotarcie do wyższych gałęzi.
  • Availability: In stock
  • Self pickup: free
  • Producer: HUSQVARNA
PLN1,299.00 gross / szt. PLN1,056.10 net + 23% VAT / szt.

Offers

No offers to display

Description

Akumulatorowa minipilarka do użytku z wysięgnikiem lub bez niego. Łatwe mocowanie i regulacja wysięgnika do 1,7 m, co ułatwia dotarcie do wyższych gałęzi. Zbudowana w oparciu o naszą sprawdzoną wiedzę dotyczącą pilarek, jest wystarczająco wytrzymała, aby z łatwością ciąć gałęzie o szerokości 75 mm. Wyposażona w miękki uchwyt z łatwą i beznarzędziową wymianą łańcucha i prowadnicy oraz zwiększone bezpieczeństwo dzięki automatycznemu wyłączaniu w przypadku pozostawienia bez nadzoru. Przechowywanie jest łatwe dzięki dołączonemu hakowi. Jest częścią systemu akumulatorowego 18V POWER FOR ALL.

Narzędzia akumulatorowe Husqvarna Aspire™ zostały zaprojektowane z myślą o ograniczonej przestrzeni. Dlatego też do każdego produktu dołączony jest dostosowany do indywidualnych potrzeb hak do przechowywania, który można zamontować bezpośrednio na ścianie lub wykorzystać z systemem szyn do przechowywania Husqvarna Aspire. Zestaw można rozszerzyć o wszystkie narzędzia ogrodnicze wraz z systemem szyn Aspire.

Ten produkt jest częścią POWER FOR ALL ALLIANCE i jest kompatybilny z wieloma innymi akumulatorami i ładowarkami uczestniczących marek. Oznacza to, że do wszystkich produktów do domu i ogrodu wystarczy kupić tylko jeden akumulator.

Akumulator 4 Ah i ładowarka w zestawie.

podkrzesywaspirepe5p4a2p-970621405-3

Kompaktowa wydajność

Kompaktowy rozmiar i niewielka waga każdego produktu Husqvarna Aspire™ poprawiają zwrotność i szczycą się imponującą liczbą innowacyjnych technologii Husqvarna – a wszystko po to, aby zwiększyć wydajność maszyny, jednocześnie zapewniając doskonałe rezultaty w podmiejskim ogrodzie.

Intuicyjna obsługa

Elegancką czarną konstrukcję serii Husqvarna Aspire™ uzupełniają pomarańczowe detale, które intuicyjnie prowadzą Cię do wszystkich punktów interakcji. Ulepszona ergonomia, np. regulowane uchwyty i wytrzymałe materiały, pozwalają z łatwością zrealizować każdy projekt ogrodowy.

podkrzesywaspirepe5p4a2p-970621405-11
podkrzesywaspirepe5p4a2p-970621405-2

Teleskopiczny wał

Minipilarka Husqvarna Aspire™ jest wyposażona w regulowany wał teleskopowy, który zapewnia wygodną pozycję roboczą i kompaktowe przechowywanie. Łatwo dostosować długość do swoich potrzeb. Po wykonaniu pracy po prostu skróć wał, aby łatwiej schować narzędzie.

Kompaktowe przechowywanie

Przemyślana konstrukcja zapewnia łatwe przechowywanie dzięki specjalnie zaprojektowanemu haczykowi i kompaktowej budowie. Narzędzia Aspire™ nie muszą zajmować wiele miejsca dzięki regulowanym, składanym lub odłączanym częściom, które ułatwiają przechowywanie i transport w ciasnych przestrzeniach, takich jak małe szopy lub samochody. Korzystając z haka dołączonego do każdego opakowania, możesz przechowywać je bezpośrednio na ścianie lub zawiesić na naszej szynie do przechowywania, będącej częścią systemu Husqvarna Aspire™ Storage. Akcesoria do szyn są sprzedawane oddzielnie.

System akumulatorów POWER FOR ALL ALLIANCE

Standard POWER FOR ALL ALLIANCE 18 V pozwala optymalnie wykorzystać możliwości akumulatora podczas prac przy domu i w ogrodzie. Jeden akumulator może być używany do zasilania wielu narzędzi różnych marek, co zapewnia dużą elastyczność i więcej wolnego miejsca w schowku. Akumulatory 18 V firmy Husqvarna są dostępne w dwóch rozmiarach i zostały zoptymalizowane pod kątem narzędzi Aspire™, aby zapewnić większą moc oraz efektywny czas pracy. Nadają się także do majsterkowania w ogrodzie. Ponadto niewielki rozmiar i mała masa akumulatora ułatwiają obsługę, dzięki czemu wykonanie każdego zadania staje się wygodniejsze i wydajniejsze. Robot koszący Automower® Aspire™ R4 nie należy do systemu POWER FOR ALL, jest zasilany z wbudowanego akumulatora.

Miękki uchwyt

Miękki uchwyt narzędzi Husqvarna Aspire™ zapewnia maksymalny komfort podczas pracy.

Cyfrowy interfejs użytkownika Husqvarna Aspire™

Cyfrowy interfejs użytkownika Husqvarna Aspire™ zapewnia pełną kontrolę i wydajną pracę. Cyfrowy interfejs użytkownika, który umożliwia łatwe włączanie i wyłączanie urządzenia za pomocą jednego przycisku. Zapewnia wygodny podgląd stanu akumulatora narzędzia bezpośrednio na wyświetlaczu, dzięki czemu można efektywnie zaplanować zadania i ładować akumulator tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Niski poziom emisji dwutlenku węgla

Wybierając to urządzenie, możesz mieć pewność, że podczas aktywnego użytkowania wytwarza ono mniej dwutlenku węgla niż tradycyjny produkt spalinowy. To zasilane akumulatorowo urządzenie nie emituje CO2 podczas użytkowania, zapewniając jednocześnie moc i jakość, jakich można oczekiwać od produktów firmy Husqvarna. Należy jednak pamiętać, że emisja CO2 ma miejsce na innych etapach cyklu życia urządzenia, takich jak produkcja, ładowanie i utylizacja po zakończeniu eksploatacji.

Specyfikacja techniczna

Wydajność    
Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej - 5 m/s

Wymiary    
Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) - 2,8 kg
Waga (bez akumulatora i urządzenia tnącego i oleju) - 2,8 kg
Długość, z rozciągniętym wysięgnikiem i urządzeniem tnącym - 221 cm

Sprzęt    
Podziałka - 1/4"
Długość prowadnicy (cale) - 5 in
Rodzaj piły łańcuchowej - SP11G
Akumulator - P4A 18-B72
Ładowarka - P4A 18-C70
Chain oil - Bio 50 ml

Akumulator
Typ akumulatora - Litowo-Jonowy
Napięcie akumulatora - 18 V
Liczba akumulatorów - 1

Wibracje    
Równoważny poziom drgań(ahv, eq), uchwyt tylny - 0,3 m/s²

Dźwięk i hałas    
Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora - 74 dB(A)
Gwarantowana moc akustyczna - 90 dB(A)

Cost of delivery

Odbiór osobisty : free

Ask about product

Informacje o leasingu

leaselinkPROWADZISZ FIRMĘ? WEŹ LEASING!

Napisz aby otrzymać więcej informacji.

 

eRaty Santander

Raty przez Internet to wygodny i prosty sposób na zakupy bez wychodzenia z domu.

Jak kupić?

Zalety

  • minimum formalności
  • bez wychodzenia z domu
  • decyzja nawet w 15 minut

Co będzie potrzebne?

  • dowód osobisty
  • dane zakładu pracy (NIP, adres, telefon, data zatrudnienia)
  • dochód netto
  • osobiste bankowe konto internetowe (do potwierdzenia tożsamości)

* Minimalna kwota kredytu 100zł